Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Програмою семінару-практикуму передбачено вивчення нормативного регулювання, процесуальних аспектів призначення і проведення судових експертиз. Викладачі (тренери) зосередили увагу суддів на проблемних питаннях та особливостях підготовки та оформлення матеріалів для проведення економічної експертизи у справах щодо кредитних правовідносин, експертизи у земельних спорах, судово-почеркознавчої та технічної експертиз документів, автотехнічної та авто товарознавчої експертиз, психологічної та психіатричної експертиз, генотипоскопічної експертизи, експертизи для встановлення та фіксування змісту веб-сайту. Надзвичайно актуальним в цивільному судочинстві залишається питання визначення розміру моральної шкоди через експертний висновок.
Конструктивне обговорення зазначених питань дозволить суддям на практиці застосовувати здобуті знання та навички у відповідності до вимог законодавства.
Для ефективного засвоєння навчальних матеріалів, досвідчені тренери завжди використовують інтерактивні методи навчання. На думку розробників, досить вдалим було застосування “грецького хору”, коли заступник директора ТОВ “Експертно-дослідна служба України” Ірина Квашніна та експерт Олексій Віхляєв, які входять до групи розробників, виступали в ролі експертів при обговоренні кожного питання.
Прес-служба суду.